Wszystkie bestsellery

Soda oczyszczona 1kg

A4 SOD1000
3,79 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Soda oczyszczona to niezastąpiona substancja pomocna nie tylko w kuchni, ale także w całym gospodarstwie domowym. W temperaturze pokojowej to biała, krystaliczna substancja. Często pełni funkcję regulatora kwasowości, stabilizatora substancji, która odpowiada za wzmocnienie smaku i aromatu. Jej największym atutem jest uniwersalność, dlatego powinna znaleźć się w każdym domu. Soda oczyszczona w kuchni wykorzystywana jest jako środek spulchniający, ponieważ ma zbliżone działanie do popularnego proszku do pieczenia. Sodę oczyszczoną można wykorzystywać także jako naturalny i bezpieczny środek czystości. Tym krystalicznym proszkiem można czyścić praktycznie wszystko — szkło, marmur, stal nierdzewną oraz przedmioty wykonane z delikatnych materiałów. Co ciekawe, nie rysuje czyszczonych powierzchni i idealnie spłukuje się z nich, nie zostawiając chemicznego zapachu.

To warto wiedzieć o sodzie oczyszczonej!

Soda oczyszczona nie tylko czyści różne powierzchnie i wykazuje działanie spulchniające. Dodając sodę oczyszczoną do ryb, brokuła lub kalafiora zachowasz ich naturalny smak i kolor. Jednocześnie pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu, który wydziela się podczas obróbki termicznej wspomnianych produktów. 

▼Stosowanie
Soda oczyszczona sprawdzi się w kuchni jako składnik wypieków. Ponadto można stosować ją do czyszczenia różnych powierzchni bez obawy, że zniszczenia ich nawierzchni. Soda oczyszczona niweluje nieprzyjemne zapachy i aromaty. 

▼Składniki
soda oczyszczona

▼ Sposób przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. 

Opakowanie
Opakowanie foliowe OPP

▼ Terminy przydatności
Wszystkie produkty posiadają długie terminy przydatności do spożycia.

▼ Producent
RxONE Agnieszka Olejarz, Al. T. Rejtana 31f , 35-326 Rzeszów 

Szczegóły produktu
A4 SOD1000
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku