Ziemia okrzemkowa 1kg

C2 ZIEOKR1000
57,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Amorficzna ziemia okrzemkowa (pochodzenia słodkowodnego), pochodzi z 4 certyfikowanych przez FDA złóż w USA.
Amorficzna ziemia okrzemkowa jako jedyna ma atesty i certyfikaty amerykańskie i europejskie.
Suplement diety w formie proszku

Stosowanie

Jako suplement diety, a jednocześnie substancja lecznicza, stosuje się ziemię okrzemkową spożywczą. Jest ona praktycznym i skutecznym sposobem na oczyszczenie organizmu.

▼ Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Stosowanie
ZALECANA DZIENNA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Dorośli - zacznij od spożywania 1 miarki (3 g) FSF dziennie rozpuszczonej w szklance wody. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję FSF do 5 miarek (15 g). Tempo zwiększania dziennej porcji FSF i docelowa dawka zależy od indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kliku tygodni. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub dawka zbyt duża lub masz grypopodobne objawy, co oznacza, że proces odtruwania zachodzi zbyt szybko, zmniejsz dawkę do 1/2 łyżeczki od herbaty (1,5 g) i zacznij proces zwiększania dawki od początku. Stosuj produkt przez kilka miesięcy (do 6 miesięcy). Pij 2 litry wody dziennie.

Dzieci (od 12 roku życia) - pamiętaj, że maksymalna dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj. od 0,5 (1,5 g) do 2,5 miarki (7,5 g) - tak więc kurację możesz zacząć od 0,5 łyżeczki lub jeszcze mniejszej porcji w zależności od własnego uznania i obserwacji dziecka. Jedna miarka odpowiada 1 płaskiej łyżeczce od herbaty.

Nie podawaj ziemi okrzemkowej noworodkom i dzieciom do lat 12. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Dzienną dawkę można wymieszać z przyjmowanym pokarmem. Niektórzy ludzie preferują wypicie szklanki wody tuż przed zaśnięciem lub rano po przebudzeniu, lecz przed śniadaniem. Pamiętaj, że jako dodatek do żywności dzienna porcja nie powinna przekraczać 1% wagowo dziennie przyjmowanego pożywienia. Przykładowo jedna łyżeczka od herbaty to 5 gramów - odpowiada 500 gramom dziennego pożywienia, a maksymalna ilość 3 łyżeczek od herbaty to 15 gramów - odpowiada 1500 gramom dziennej porcji pożywienia stałego i płynnego.

▼ Składniki:

100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)

Szczegóły produktu
C2 ZIEOKR1000
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku