Wszystkie bestsellery

Yerba CBSe Naranja 500g

B2 CBSENAR500
17,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Yerba mate CBSe Naranja  500g

Produkowana w Argentynie na plantacji Santa Ana. Formuła opracowana przez znanego w Ameryce Południowej Dr Alberto Cormillot.  Delikatny smak elaborady został uzupełniony o przyjemny, naturalny aromat pomarańczowy. Bogata gama składników kompozycji jest imponująca.
Goryczkowaty smak i dymny aromat znajdują się na drugim planie jako subtelne doznania. Na pierwszy plan wychodzi trwały aromat pomarańczowy, który utrzymuje się przy wielokrotnym zalewaniu. Harmonii całości nadają ziołowe składniki, równoważące kompozycję jako bardzo przyjemną, orzeźwiającą i ożywczą.

Yerba Mate można parzyć w wodzie o każdej temperaturze! 

1. Yerba Mate zaparzone na zimno. Będzie nieco delikatniejsza w smaku i w mocy, ale przyjemnie nas ochłodzi i lekko pobudzi.

2. Letnia woda (30-40°C) da nam bardzo łagodne Yerba Mate, wówczas susz należy dłużej zanurzać w wodzie, żeby otrzymać odpowiednią dawkę kofeiny.

3. Woda o temperaturze 50-60°C również świetnie sprawdzi się do długiego parzenia Yerba Mate, taki napar możemy wypić nawet pod wieczór.

4. 70-80°C da nam tradycyjną moc Yerba Mate, czyli mocna kofeinowa dawka energii. 

5. Woda 90°C bardzo szybko zaparzy nam Yerba Mate, dlatego po krótkim (do 1 minuty) parzeniu najlepiej przelać przez sitko nasz napar.

Szczegóły produktu
B2 CBSENAR500
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku