Wszystkie bestsellery

Mate Green TUTTI FRUTTI 400G

MATGRETUTFRU400G
17,75 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Yerba Mate Green Tutti Frutti 400g

Yerba Mate Green Tutti Frutti to yerba mate o wspaniałym działaniu, a zarazem o subtelnym smaku z nutką słodyczy oraz bogatym aromacie, zapadającym w pamięć.

Yerba Mate Green Tutti Frutti składa się w 93 % z mate green oraz suszonych owoców leśnych: czarnej jagody, aronii, czarnego bzu i jeżyny.

Mate green to szlachetna odmiana ostrokrzewu paragwajskiego, doceniana przez miłośników i znawców yerba mate na całym świecie. Pochodzi z brazylijskich wyżyn, gdzie jest uprawiana wyłącznie na ocienionych plantacjach, co pozwala na osiągnięcie niepowtarzalnego smaku i ograniczenie goryczy naparu, zarówno po pierwszym zalaniu, jak i po kolejnych.

Pozostałą część mieszanki Yerba Mate Green Tutti Frutti stanowią suszone owoce leśne, dzięki czemu zarówno smak jak i zapach napoju jest bardzo przyjemny i jedyny w swoim rodzaju.

Yerba Mate Green Tutti Frutti to szlachetna pozycja zarówno dla początkujących jak i 'starych' wielbicieli mate green, a o jej niepowtarzalnych walorach decydują też dodatki suszonych owoców leśnych: czarnej jagodyaronii, czarnego bzu i jeżyny.

Skład: yerba mate (92%) oraz dodatki (8 %): suszony owoc jagody czarnej, jeżyny, czarnego bzu, aronii (w różnych proporcjach)

Szczegóły produktu
MATGRETUTFRU400G
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku